-PRE ORDER- Nendoroid Kyoya Hibari Ten-Years-Later Version
Manufacturer: ORANGE ROUGE
- Series: Reborn!
- Pre-Orders Close: 29 June 2026
- Š夊éćďźéčąç¤žăťăăŹăćąäşŹăťăŞăăźăłčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $99.95
$74.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
$14.99 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the anime series "Reborn!" comes a Nendoroid of Kyoya Hibari in his black suit from his ten-years-later appearance!
Face plates: ¡ Expressionless face ¡ Yawning face ¡ Battle face
Optional parts: ¡ Tonfas ¡ Fire effect ¡ Cloud Box ¡ Cloud Hedgehog (Roll) ¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates: ¡ Expressionless face ¡ Yawning face ¡ Battle face
Optional parts: ¡ Tonfas ¡ Fire effect ¡ Cloud Box ¡ Cloud Hedgehog (Roll) ¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07844)
| SKU | GSC07844 |
| Barcode # | 4570232582767 |
| Brand | Orange Rouge |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |